MIĘDZYNARODOWA
KONFERENCJA NAUKOWO-PRAKTYCZNA
MŁODYCH NAUKOWCÓW, DOKTORANTÓW I STUDENTÓW

"TECHNOLOGIE INFORMATYCZNE, AUTOMATYKA I ELEKTROTECHNIKA
(ІТАЕ – 2016)»

november

do 18 października 2016 r. – przesyłanie zgłoszeń i referatów;
do 21 października 2016 r. – wpłata konferencyjna;
do 25 października 2016 r. – – przesyłanie autorom programu konferencji;



Pobierz program konferencji

MIĘDZYNARODOWE WSPARCIE:

  • NARODOWY UNIWERSYTET GOSPODARKI WODNEJ I WYKORZYSTANIA ZASOBÓW NATURALNYCH (Ukraina)
  • POLITECHNIKA ŚWIĘTOKRZYSKA (Polska)
  • POLITECHNIKA LUBELSKA (Polska)
  • UNIWERSYTET RZESZOWSKI (Polska)
  • KIJOWSKI NARODOWY UNIWERSYTET IM. TARASA SZEWCZENKA (Ukraina)
  • NARODOWY UNIWERSYTET TECHNICZNY UKRAINY «POLITECHNIKA KIJOWSKA» KPI (Ukraina)
  • NARODOWY UNIWERSYTET LOTNICZY (Ukraina)
  • RÓWIEŃSKI PAŃSTWOWY UNIWERSYTET HUMANISTYCZNY (Ukraina)

SESJE TEMATYCZNE:

  • Matematyka stosowana i obliczeniowa.
  • Modele matematyczne i metody numeryczne.
  • Inżynieria komputerowa i technologie informatyczne.
  • Automatyzacja i komputerowo zintegrowane technologie.
  • Elektrotechnika, elektromechanika i robotyka.
  • Sprzęt pomiarowy. Metrologia, standaryzacja i certyfikacja.
  • Technologie informatyczne w inżynierii mechanicznej.
  • Ochrona informacji i systemy telekomunikacji.



WYMAGANIA EDYTORSKIE

KOSZTY UCZESTNICTWA W KONFERENCJI

  • Організаційний внесок
  • Opłata konferencyjna obejmuje materiały konferencyjne i certyfikat udziału w konferencji, publikację książkową z artykułem autora, którą otrzymają wszyscy autorzy tekstów.

  • Przed konferencją przewidziano opublikowanie Zbiornika Materiałów Konferencji i artykułów w Zeszytach Naukowych NUGWWZN.

  • Pozytywna recenzja nadesłanego tekstu oraz dokonanie terminowej korekty tekstu zgodnie z wymaganiami wyspecjalizowanych wydań Ukrainy stanowi warunek jego druku w pracy zbiorowej Narodowego Uniwersytetu Gospodarki Wodnej i Wykorzystania Zasobów Naturalnych.

  • Szczegółowa informacja jest na naszej stronie Internetowej: http://nuwm.edu.ua/naukova­dijaljnistj/vidannjauniversitetu


MIĘDZYNARODOWY KOMITET NAUKOWY

  1. Мошинський В.С.
    W.S. Moszyński
    dr hab., prof. (Ukraina, m. Równe, NUGWWZN) – Przewodniczący Komitetu
  2. Савіна Н.Б
    N.B. Sawina
    dr hab., prof. (Ukraina, m. Równe, NUGWWZN) – Współprzewodniczący Komitetu
  3. Лагоднюк О.А.
    O.A. Łahodniuk
    dr inż. prof. (Ukraina, m. Równe, NUGWWZN)
  4. Waldemar Wójcik
    Waldemar Wójcik
    dr hab. inż., prof. (Polska, Politechnika Lubelska)
  5. Кшиштоф Гриса
    Krzysztof Grysa
    dr hab., prof. (Polskahnika Świętokrzyska)
  6. Павел Комада
    Paweł Komada
    dr hab. inż., prof. (Polska, Politechnika Lubelska)
  7. Олег Лопушанський
    Ołeh Łopuszański
    dr hab. inż., prof. (Polska, Uniwersytet Rzeszowski)
  8. Anna Szpila
    Anna Szpila
    dr, prof. (Polska, Uniwersytet Rzeszowski)
  9. Люцина Лєньовська
    Lucyna Leniowska
    dr hab. inż., prof. (Polska, Uniwersytet Rzeszowski)
  10. Бомба А.Я.
    A.Ja. Bomba
    dr hab. inż., prof. (Ukraina, m. Równe, RPUH)
  11. Власюк Г.Г.
    G.G. Własjuk
    dr hab. inż., prof. (Ukraina, m. Kijów, KPI)
  12. Древецький В.В.
    W.W. Drevetskyi
    dr hab. inż., prof. (Ukraina, m. Równe, NUGWWZN)
  13. Жуйков В.Я.
    W.Ja. Żujkow
    dr hab. inż., prof. (Ukraina, m. Kijów, KPI)
  14. Квасніков В.П.
    W.P. Kwasnikow
    dr hab. inż., prof. (Ukraina, m. Kijów, NUL)
  15. Мартинюк П.М.
    P.M. Martyniuk
    dr hab. inż., prof. (Ukraina, m. Równe, NUGWWZN)
  16. Николайчук Я.М.
    Ja.M. Nykołajczuk
    dr hab. inż., prof. (Ukraina, m. Tarnopol, TNUE)
  17. Оксіюк О.Г.
    O.G. Oksjuk
    dr hab. inż., prof. (Ukraina, m. Kijów, KNU im. Tarasa Szewczenka)
  18. Савченко Ю.Г.
    Ju.G. Sawczenko
    dr hab. inż., prof. (Ukraina, m. Kijów, KPI)
  19. Слюсарчук В.Ю.
    W.Ju. Slusarczuk
    dr hab., członek NAN Ukrainy, prof. (Ukraina, m. Równe, NUGWWZN)
  20. Співак В.М.
    W.M. Spiwak
    dr inż., prof. (Ukraina, m. Kijów, KPI)
  21. Яцков М. В.
    M.W. Yatskov
    dr inż. prof. (Ukraina, m. Równe, NUGWWZN)



KOMITET ORGANIZACYJNY

  1. Тадеєв П.О.
    P.O. Tadejew
    dr hab., prof. (Ukraina, m. Równe, NUGWWZN) – Przewodniczący Komitetu
  2. Матус С.К.
    S.K. Matus
    dr inż., prof. (Ukraina, m. Równe, NUGWWZN) – Współprzewodniczący Komitetu
  3. Тадеєв П.О.
    S.V. Wasylec
    dr hab. inż., prof. (Ukraina, m. Równe, NUGWWZN)
  4. Древецький В.В.
    W.W. Drevetskyi
    dr hab. inż., prof. (Ukraina, m. Równe, NUGWWZN)
  5. Іващук Я.Г
    Ja.G. Iwaszczuk
    dr inż., prof. (Ukraina, m. Równe, NUGWWZN)
  6. Круліковський Б.Б.
    B.B. Krulikowski
    dr inż., prof. (Ukraina, m. Równe, NUGWWZN)
  7. Маланчук Є.З.
    Je.Z. Małanczuk
    dr hab. inż., prof. (Ukraina, m. Równe, NUGWWZN)
  8. Мартинюк П.М.
    P.M. Martyniuk
    dr hab. inż., prof. (Ukraina, m. Równe, NUGWWZN)
  9. Сафоник А.П.
    A.P. Safonyk
    dr inż., prof. (Ukraina, m. Równe, NUGWWZN)
  10. Степанченко О.М.
    O.M. Stepanczenko
    dr inż., prof. (Ukraina, m. Równe, NUGWWZN)
  11. Тулашвілі Ю.Й.
    Ju.J. Tułaszwili
    dr hab. inż., prof. (Ukraina, m. Równe, NUGWWZN)
  12. Турбал Ю.В.
    Ju.W. Turbal
    dr hab. inż., prof. (Ukraina, m. Równe, NUGWWZN)